Раді вітати Вас на сторінках сайту

 

Мій рідний край ,моя земля
Велика, превелика...


Раді вітати Вас на сторінках сайту Брусилівської районної ради.

 Дотримуючись діючого інформаційного законодавства, намагатимемося висвітлювати цікаві події з життя нашої Брусилівщини, даючи відповідь на виклики часу, та звернення громадян. Будемо вдячні, за те що Ви відвідуєте нашсайт. Нехай хвилини інформаційного спілкування принесуть читачам тільки задоволення.

 

Голова ради Ніна Рафальська

 

 

Відбулася сесія районної ради

07.07.2020 року відбулася 38 сесія районної ради.

Основне питання порядку денного- готовність шкіл району до нового навчального року.По двох обєктах Ставищенській школі та Йосипівській буде проведено поточні ремонти на суми 199 тисяч гривень кожний,в школах Брусилівської селищної ради косметичні ремонти на суму 199 тисяч гривень,в ДНЗ Калинка с.Ставище-199 тисяч грн. На контролі Брусилівської районної ради та відділу освіти  РДА ,стоїть питання закінчення капітального ремонту  Йосипівської  ЗОШ 1 ступеню. Готовність освітянських закладів визначить фахова комісія,до складу якої будуть також входити депутати районної ради ,за територіальною належністю.

Детальніше: Відбулася сесія районної ради

ЯГІДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ БРУСВЯНА-УКРАЇНИ

969858 522963457770607 623876665 n67257078 2429367377130196 4546696948421230592 oЯгідному фестивалю "БРУСВЯНА-УКРАЇНИ",який проводиться щорічно на Брусилівщині,надано статус обласного,про що прогодосували депутати обласної ради 25.06.2020.Співзасновниками фестивалю є:

Житомирська обласна рада,

ТОВ Брусвяна

Брусилівська районна рада

Брусилівська селищна рада.

Дата проведення 28 серпня 2020 року.

Чекаємо на фестивалі.!!!!

Сесія обласної ради

gerbТемпературний скринінг, рукавички, захисні маски, антисептики – саме з цього розпочинається сесійний день депутатів Житомирської обласної ради.
 
Виконавчий апарат обласної ради забезпечив депутатів і запрошених на 31-у сесію необхідними засобами індивідуального захисту та дезінфікуючими засобами.
 
Задля дотримання протиепідемічних заходів у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції та зростанням кількості хворих на COVID-19 на вході в обласну раду усім, хто бере участь у засіданні сесії, міряють температуру та видають засоби захисту.
 
Варто зазначити, що 31-а сесія обласної ради відбуватиметься в умовах обмеженого доступу. Засідання сесії транслюватиметься наживо на YouTube-каналі Житомирської обласної ради.

Засідання президії районної ради

Відбулося засідання президії районної ради,на якому обговорено дату,час та місце  проведення чергової сесії ради та  питання  порядку денного 38 сесії районної ради.

Вирішили 38 сесію районної ради 7 скликання провести 7 липня о 10 годині в залі засідань селищної ради.

До порядку денного включені питання підготовки шкіл району до нового навчального року, прийняття програми щодо проведення  заходів до 30 річчя створення Брусилівського району, зміни до бюджету,зміна  назви та статусу  Йосипівської школи 1 ступеня, про співзасновників фестивалю "Брусвяна-Україна" та інше

РОЗПОРЯДЖЕННЯ  ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

від  23.06.2020     № 12

Детальніше: Засідання президії районної ради

З ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ.

28 травня відбулося засідання громадської ради при Брусилівські райдержадміністрації,на якій розглянуто  три питанняяя   порядку денного. Про реформування  медичної галузі району, проблемні та позитивні  напрацювання..Про відзначення 30 річчя району,проведення ряду заходів. Про рішення №444 від 15.05.2020 року, «Про висловлення недовіри голові Брусилівської районної державної адміністрації Кондратюку В.А»
На засідання Громадської ради, були  запрошені  голови постійних комісій  районної ради.
Багато питань у присутніх було до доповідача, Шкуратівського  В.В, щодо   розвитку галузі медицини на Брусилівщині. Питання відокремлення кабінету сімейного лікаря та кабінету педіатрії,це питання неодноразово ставилося на засіданні Громадської ради.
Депутати районної ради Прохоренко С.К та Боровий П.С ставили питання роботи та обслуговування хворих сімейними лікарями.

Детальніше: З ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ.

Припинення договору оренди землі. Необхідні передумови

ободзДоговір оренди землі припиняється в разі:
 
закінчення строку, на який його було укладено;
викупу земельної ділянки для суспільних потреб та примусового відчуження земельної ділянки з мотивів суспільної необхідності в порядку, встановленому законом;
поєднання в одній особі власника земельної ділянки та орендаря;

Детальніше: Припинення договору оренди землі. Необхідні передумови

результати поіменного голосування 37 сесії

результати поіменного голосування 37 сесія 7 скликання

результати таємного голосування щодо прийняття рішення "Про висловлення недовіри голові Брусилівської РДА Житомирської області Кондратюку В.А

за-21

проти-0

утримались-1

37 СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

Сьогодні відбулася 37 сесія районної ради 7 скликання.

15.05.2020 року в залі засідань Брусилівської селищної ради ,відбулося пленарне засідання чергової сесії районної ради.

Перед початком засідання, о 9 годині  було проведено засідання ПРЕЗИДІЇ районної ради,на якому було узгоджено порядок  денний питань 37 сесії районної ради та постійної комісії законності ,бюджету та комунальної власності з залученням голів постійних комісій 

За ініціативи депутатів ради перед початком сесії 0 9 годині 30 хвилин  ,  відбулося 2-е  засідання постійної комісії  законності,бюджету  та комунальної власності .  До роботи  комісії залучені  голови постійних комісій: з гуманітарних питань Кляшторний С.М ,та голова постійної комісії районної ради з питань соціально - економічного розвитку району, агропромислового комплексу, земельних відносин та використання природних ресурсіві, агропромислового комплексу та земельних відносин Сімячко  Г.М.

На комісії обговорено питання бюджету  та прийнято відповідні рішення.

Депутат Кляшторний С.М зачитав звернення  ,ініційоване 20 ма депутатами районної  ради щодо висловлення недовіри голові Брусилівської РДА Кондратюку В.А .В обговоренні прийняли участь всі члени комісії ,кожен особисто висловлював свою думку. Комісія вирішила дане питання винести на 37  сесію районної ради.

ПАМ`ЯТАЄМО ,,,ПЕРЕМАГАЄМО!!!

Результат пошуку зображень за запитом "день перемоги для ...ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ ВЕЛИКОЇ ВІТЧИЗНЯНОЇ!!!
Щиро вітаємо вас із Днем пам’яті та примирення і 75-ою річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!
 
Ці пам’ятні дати підкреслюють головну цінність – людське життя. Адже шляхетність вчинків не залежить від громадянства та національності. Підтвердження цьому – наше буремне сьогодення. Ми захоплюємося стійкістю та мужністю героїв, які боронять цілісність нашої країни від ворога на східному кордоні. І це свято як ніколи актуальне для сучасної України. Історія доводить, що всі війни завжди закінчуються миром. І дуже важливо, щоб після завершення війни на Сході нашої держави разом з миром наша країна отримала й примирення.
 
Наш земний уклін усім, хто бився на фронтах Другої світової війни, виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край.                                              
 
Щиро бажаємо нашим ветеранам та всім українцям міцного здоров'я і довголіття, добра і радості, злагоди у суспільстві, взаєморозуміння між народами, оптимізму, щасливого сьогодення і непохитної віри у те, що завтрашній день буде обов’язково мирним, світлим і щасливим!
 
Нехай злагода і добробут панують у кожній родині, пам'ять про воїнів-визволителів навіки залишається у серцях нащадків, а  безхмарне небо буде оберегом нашого щасливого майбутнього.
 
Слава нашим ветеранам – героям минулого і сьогодення! Слава їх героїзму, відданості і мужності!
 
Вічна пам’ять загиблим, низький уклін живим!
 
 

Дочірні категорії

ГОЛОВНЕ меню

Ви тут: Головна