№214 Про оголошення конкурсу щодо укладення договору оренди частини приміщення

trizyb1

У к р а ї н а

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Р І Ш Е Н Н Я 

Позачергова десята сесія                                       VII скликання

від 09.12.2016       № 214         

Про оголошення конкурсу щодо укладення договору оренди частини приміщення КЗ «Брусилівська гімназія імені Г.О. Готовчиця»  

Відповідно до статей 43, 47, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Положень з питань управління спільною власністю територіальних громад Брусилівського району, затверджених рішенням другої сесії районної ради VII скликання від 10.12.2015 № 18 (зі змінами), враховуючи клопотання відділу освіти Брусилівської районної державної адміністрації від 05.12.2016 року № 924 та рекомендації постійної комісії районної ради з питань законності, бюджету та комунальної власності від 07.12.2016 року № 21, районна рада 

ВИРІШИЛА: 

1. Оголосити конкурс щодо укладення договору оренди частини приміщення (однієї кімнати) КЗ «Брусилівська гімназія імені Г.О. Готовчиця» площею 60,18 м2, яке знаходиться на балансі відділу та розташоване за адресою: смт. Брусилів, вул. Полякова, 1а з метою проведення занять з населенням оздоровчою фізичною культурою в позаурочний час з 18 до 19 години три рази на тиждень.

2. Доручити виконавчому апарату районної ради підготувати необхідні документи та оголосити конкурс в районній газеті «Відродження».

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, бюджету та комунальної власності.       

 

Голова районної ради                                        Н.А. Рафальська

 

ГОЛОВНЕ меню

Ви тут: Головна Рішення Позачергова десята сесія VII скликання №214 Про оголошення конкурсу щодо укладення договору оренди частини приміщення