№213 Про надання дозволу відділу освіти райдержадміністрації на передачу в оренду частини приміщення

trizyb1

У к р а ї н а

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Р І Ш Е Н Н Я 

Позачергова десята сесія                                       VII скликання

від 09.12.2016       № 213 

Про надання дозволу відділу освіти райдержадміністрації на передачу в оренду частини приміщення Осівецького НВК  

         Відповідно до статей 43, 47, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положень з питань управління спільною власністю територіальних громад Брусилівського району, затверджених рішенням другої сесії районної ради VII скликання від 10.12.2015 № 18 (зі змінами), враховуючи клопотання відділу освіти Брусилівської районної державної адміністрації від 28.11.2016 № 904, КЗ «Брусилівська дитячо-юнацька спортивна школа» від 02.12.2016 № 35 та рекомендації постійної комісії районної ради з питань законності, бюджету та комунальної власності від 07.12.2016 року № 21, районна рада 

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл відділу освіти Брусилівської райдержадміністрації на передачу в оренду частини приміщення, а саме: спортивного залу КЗ «Осівецький НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» площею 162 м2, яке знаходиться на балансі відділу та розташоване за адресою: 12606, Брусилівський р-н, с. Осівці, вул. Червона, 1а КЗ «Брусилівська дитячо-юнацька спортивна школа» для проведення навчально-тренувальної та спортивної роботи в позаурочний час.      

2. Доручити начальнику відділу освіти райдержадміністрації Ариштович О.Д. укласти договір оренди відповідно до чинного законодавства терміном на 2 роки 11 місяців з орендною платою 1 грн. в рік без ПДВ та проінформувати районну раду протягом 14 календарних днів про проведену роботу.  

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, бюджету та комунальної власності.

 

Голова районної ради                                                  Н.А. Рафальська

ГОЛОВНЕ меню

Ви тут: Головна Рішення Позачергова десята сесія VII скликання №213 Про надання дозволу відділу освіти райдержадміністрації на передачу в оренду частини приміщення