№211 Про надання погодження на зміну меж населеного пункту с. Соловіївка

trizyb1

У к р а ї н а

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я 

Позачергова десята сесія                                       VII скликання

від 09.12.2016           № 211 

Про надання погодження на зміну меж населеного пункту с. Соловіївка 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст. ст. 10, 174 Земельного кодексу України, ст..46 Закону України «Про землеустрій», враховуючи клопотання від 24.11.2016 року та рішення   Соловіївської сільської ради від 05.04.2016 року, рекомендації постійних комісій,   районна рада 

ВИРІШИЛА:

1. Надати погодження на зміну меж населеного пункту с. Соловіївка на введення в межі населеного пункту с. Соловіївка землі загальною орієнтовною площею 201,0000 га з них ( 138,0000 га - землі сільськогосподарського призначення та 28,0000га – землі під садом, 14,0000 га - землі водного фонду, 21,0000 га – землі колишнього комбікормового заводу).

 2. Соловіївській сільській раді:

Розроблений проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с. Соловіївка погодити згідно з чинним законодавством та подати до Брусилівської районної ради для затвердження та встановлення (зміни) меж населеного пункту с. Соловіївка. 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку району, агропромислового комплексу, земельних відносин та використання природних ресурсів. 

 

Голова районної ради                                                       Н.А.Рафальська                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

 

 

ГОЛОВНЕ меню

Ви тут: Головна Рішення Позачергова десята сесія VII скликання №211 Про надання погодження на зміну меж населеного пункту с. Соловіївка