№192 Про припинення діяльності юридичної особи «Скочищенська ЗОШ І ступеня Брусилівського району Житомирської області» шляхом ліквідації

trizyb1

У к р а ї н а

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Р І Ш Е Н Н Я

Восьма сесія                                                           VII скликання

від 19.10.2016     № 192       

Про припинення діяльності юридичної особи «Скочищенська ЗОШ І ступеня Брусилівського району Житомирської області» шляхом ліквідації 

         Відповідно до п. 20 ч. 1 ст. 43, статей 47, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 59-61 Господарського кодексу України, статей 104, 105, 110-112 Цивільного кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», враховуючи клопотання відділу освіти Брусилівської районної державної адміністрації від 05.10.2016 № 715 та рекомендації постійних комісій районної ради з гуманітарних питань, охорони здоров’я та соціального захисту населення від 11.10.2016 року № 8, з питань законності, бюджету та комунальної власності від 12.10.2016 року № 19, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Припинити діяльність юридичної особи – «Скочищенська загальноосвітня школа І ступеня Брусилівського району Житомирської області» шляхом ліквідації, код ЄДРПООУ 22067499, місцезнаходження: 12643, Житомирська обл., Брусилівський р-н, с. Скочище, вул. Дяківка, 1 А.

2. Створити ліквідаційну комісію з ліквідації Скочищенської загальноосвітньої школи І ступеня Брусилівського району Житомирської області згідно з додатком 1 до цього рішення. Встановити місцезнаходження ліквідаційної комісії: 12601, Житомирська область, смт. Брусилів, вул. Полякова, 1 А.

3. Доручити ліквідаційній комісії, зазначеній у пункті 2 цього рішення, вжити організаційно-правових заходів, передбачених чинним законодавством, щодо ліквідації Скочищенської загальноосвітньої школи І ступеня Брусилівського району Житомирської області, в тому числі:

3.1. Голові ліквідаційної комісії протягом п’яти календарних днів з моменту набрання рішенням законної сили звернутись до державного реєстратора юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців про рішення щодо припинення діяльності юридичної особи «Скочищенська загальноосвітня школа І ступеня Брусилівського району Житомирської області» шляхом ліквідації.

3.2. Встановити, що претензії кредиторів Скочищенської загальноосвітньої школи І ступеня Брусилівського району Житомирської області приймаються протягом двох місяців з дати публікації повідомлення про припинення юридичної особи у спеціалізованому друкованому засобі масової інформації. Зобов’язати голову ліквідаційної комісії розмістити повідомлення в засобах масової інформації про ліквідацію Скочищенської загальноосвітньої школи І ступеня Брусилівського району Житомирської області (для задоволення потреб кредиторів), явних (відомих) кредиторів повідомити персонально у письмовій формі у встановлені даним пунктом строки.

3.3. Повідомити працівників Скочищенської загальноосвітньої школи І ступеня Брусилівського району Житомирської області про припинення її як юридичної особи шляхом ліквідації та вирішити питання їх звільнення згідно чинного законодавства України.

3.4. Здійснити інвентаризацію майна, що належить Скочищенській загальноосвітній школі І ступеня Брусилівського району Житомирської області, яка ліквідується, та після закінчення строку для пред’явлення вимог кредиторами скласти проміжний ліквідаційний баланс Скочищенської загальноосвітньої школи І ступеня Брусилівського району Житомирської області та подати його на затвердження постійної комісії районної ради з питань законності, бюджету та комунальної власності.

3.5. Забезпечити передачу документів, які підлягають тривалому зберіганню, до відповідної архівної установи в порядку, визначеному законодавством України.

3.6. Після завершення розрахунків з кредиторами скласти ліквідаційний баланс, який подати на затвердження до сесії Брусилівської районної ради.

3.7. У встановленому порядку подати документи, визначені Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», до державного реєстратора для внесення запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців про припинення юридичної особи в результаті її ліквідації, згідно з чинним законодавством.

3.8. Завершити заходи з ліквідації Скочищенської загальноосвітньої школи І ступеня Брусилівського району Житомирської області до 31.12.2016 року.     

4. Дане рішення складено у двох примірниках, які мають однакову юридичну силу, один з яких зберігається у виконавчому апараті районної ради, а другий у державного реєстратора юридичних та фізичних осіб-підприємців.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, бюджету та комунальної власності.    

 

Голова районної ради                                               Н.А. Рафальська

Додаток 1

                                                                                           до рішення 8 сесії районної ради

                                                                                          VII скликання від 19.10.2016 № 192

 

 

Склад комісії

по проведенню процедури ліквідації Скочищенської загальноосвітньої школи І ступеня Брусилівського району Житомирської області 

Голова комісії:

Ариштович Ольга Дмитрівна – начальник відділу освіти Брусилівської районної державної адміністрації,                                            

Члени комісії: 

Бутакова Ірина Миколаївна - завідувач Скочищенської ЗОШ І ступеня,                                             

 Татаріна Лариса Віталіївна - бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу освіти райдержадміністрації,                                            

Ткаченко Галина Юріївна - головний бухгалтер відділу освіти райдержадміністрації,                                              

Кіщенко Юлія Григорівна - завідувач районним методичним кабінетом,                                           

  

Голова районної ради                                                             Н.А. Рафальська 

 

Головне меню

Ви тут: Головна Документи Рішення Восьма сесія VII скликання №192 Про припинення діяльності юридичної особи «Скочищенська ЗОШ І ступеня Брусилівського району Житомирської області» шляхом ліквідації