№250 Про надання погодження на зміну меж населеного пункту с. Ставище

trizyb1

У к р а ї н а

БРУСИЛІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ 

Тринадцята сесія                                                          VII скликання

від  24.02.2017  № 250

Про надання погодження на зміну меж населеного пункту с. Ставище

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст. ст. 10, 174 Земельного кодексу України, ст.46 Закону України «Про землеустрій»,  враховуючи клопотання Ставищенської сільської ради від 01.02.2017 року № 63 та рекомендації спільного засідання постійних комісій районної ради від 21.02.2017 року №25/10,    районна рада

 ВИРІШИЛА:

1. Надати погодження на зміну меж населеного пункту с. Ставище на введення в межі населеного пункту с.Ставище  землі загальною орієнтовною площею 5,5000  га, в т.ч. земельна ділянка №1 площею 3,3000 га, категорія земель - землі сільськогосподарського призначення та земельна ділянка №2 площею 2,2000 га, категорія земель - землі сільськогосподарського призначення.

2. Ставищенській сільській раді:

Розроблений проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с. Ставище погодити згідно з  чинним законодавством та подати до Брусилівської районної ради для затвердження та встановлення (зміни) меж населеного пункту с. Ставище.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на  постійну комісію з  питань соціально-економічного розвитку району, агропромислового комплексу, земельних відносин та використання природних ресурсів.

  Голова районної ради                         Н.А.Рафальська                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

 

Головне меню

Ви тут: Головна Документи Рішення Тринадцята сесія VII скликання №250 Про надання погодження на зміну меж населеного пункту с. Ставище