№41 Про надання дозволу КУ «Брусилівська центральна районна лікарня» на списання основних засобів

trizyb1

Україна

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Р І Ш Е Н Н Я 

Третя сесія                                                                               VII скликання 

від 25.12.2015       № 41 

Про надання дозволу КУ «Брусилівська центральна районна лікарня» на списання основних засобів 

         Відповідно до Законів України: «Про відходи», «Про металобрухт», керуючись статтями 43, 47, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положеннями з питань управління спільною власністю територіальних громад Брусилівського району, затверджених рішенням другої сесії районної ради VII скликання від 10.12.2015 № 18, враховуючи клопотання Комунальної установи «Брусилівська центральна районна лікарня» та рекомендації постійної комісії районної ради з питань законності, бюджету та комунальної власності від 23.12.2015 року, районна рада 

ВИРІШИЛА: 

1. Надати дозвіл Комунальній установі «Брусилівська центральна районна лікарня» на списання з балансу підприємства основних засобів, які непридатні для подальшого використання та фізично зношені (додатки 1, 2, 3).

2. Головному лікарю Комунальної установи «Брусилівська центральна районна лікарня» Павловському Д.С. провести списання зазначених в п. 1 даного рішення основних засобів згідно вимог чинного законодавства та проінформувати районну раду у місячний термін про списання матеріальних цінностей.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, бюджету та комунальної власності.  

 

 Голова районної ради                                                    Н.А. Рафальська

Головне меню

Ви тут: Головна Документи Рішення Третя сесія VII скликання №41 Про надання дозволу КУ «Брусилівська центральна районна лікарня» на списання основних засобів