№259 Про встановлення вартості харчування дітей та розміру плати для батьків

 

trizyb1

У к р а ї н а

 БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 П’ятнадцята сесія                                      VII скликання

 від 07.04.2017 № 259

 Про встановлення вартості харчування  дітей та розміру плати для батьків  у дошкільних та загальноосвітніх  навчальних закладах Брусилівського  району на 2017 рік

 Відповідно до ст.ст. 32, 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 35 Закону України «Про дошкільну освіту», Законом України від 24.12.2015 року № 911 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», постановою Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 року № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», наказу Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002 року № 667 «Про затвердження Порядку встановлення плати за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних інтернатних навчальних закладах», розглянувши подання начальника відділу освіти Брусилівської райдержадміністрації та враховуючи рекомендації постійних комісій районної ради, районна рада

 ВИРІШИЛА:

1. Забезпечити з 1 квітня 2017 року безкоштовним харчуванням в дошкільних навчальних закладах дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», дітей-переселенців із зони АТО, дітей батьків-учасників бойових дій АТО та встановити вартість харчування в залежності від терміну перебування дітей у закладі (включаючи плату батьків):

  • для закладу з 10,5 годинним терміном перебування (включаючи плату батьків) - 20 грн. на одну дитину в день.

2. Встановити, що батьки або особи, які їх заміняють, вносять плату за харчування дітей у дошкільному навчальному закладі в розмірі 40% від встановленого розміру вартості харчування.

3. Забезпечити з 1 квітня 2017 року безкоштовним харчуванням в загальноосвітніх навчальних закладах освіти дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-переселенців із зони АТО, дітей батьків-учасників бойових дій АТО та учнів 1-4 класів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» та встановити вартість харчування в сумі 10,00 грн. на одного учня в день.

4. Забезпечити харчуванням з 50-ти відсотковою знижкою (20% оплати від встановленого розміру харчування) для дітей з багатодітних родин.

5. Управлінню фінансів райдержадміністрації забезпечити фінансування витрат на галузь освіти для харчування дітей в межах та розмірах, визначених даним рішенням.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, бюджету та комунальної власності.

  

Голова районної ради                                 Н.А. Рафальська

Головне меню

Ви тут: Головна Документи Рішення П’ятнадцята сесія VII скликання №259 Про встановлення вартості харчування дітей та розміру плати для батьків