№101 Про розірвання контракту з Королюк Т.Г.

trizyb1

 У к р а ї н а

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Р І Ш Е Н Н Я 

П’ята сесія                                                                                VII скликання

від 14.04.2016       № 101         

Про розірвання контракту з Королюк Т.Г. 

         Розглянувши заяву завідуючої Комунальної установи «Брусилівський районний Трудовий архів» Королюк Таїси Григорівни від 11.04.2016 року, відповідно до п. 8 ст. 36 КЗпПУ, п. 22 Контракту з керівником установи, Положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селища району, затвердженого рішенням другої сесії районної ради VII скликання від 10.12.2015 № 18, керуючись статтями 43, 47, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рекомендацією постійної комісії районної ради з питань законності, бюджету та комунальної власності від 12.04.2016 № 8 , районна рада 

ВИРІШИЛА:                

1. Розірвати контракт з керівником установи, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селища району від 23 лютого 2016 року укладеного між Королюк Т.Г. та районною радою в особі голови Рафальської Н.А. та звільнити Королюк Таїсу Григорівну з посади завідуючої Комунальної установи «Брусилівський районний Трудовий архів» за згодою сторін після проведення передачі матеріальних цінностей та бухгалтерських документів. 

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, бюджету та комунальної власності. 

 

Голова районної ради                                                Н.А. Рафальська

 

 

Головне меню

Ви тут: Головна Документи Рішення П’ята сесія VII скликання №101 Про розірвання контракту з Королюк Т.Г.