№223 Про надання дозволу відділу культури райдержадміністрації на списання основних засобів

trizyb1

У к р а ї н а

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Р І Ш Е Н Н Я

ІІ пленарне засідання 

Одинадцята сесія                                               VII скликання

від 27.12.2016           № 223 

 Про надання дозволу відділу культури райдержадміністрації на списання основних засобів 

         Відповідно до Законів України: «Про відходи», «Про металобрухт», Порядку списання об’єктів державної власності, затвердженим постановою КМУ від 08.11.2007 № 1314, керуючись статтями 43, 47, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положеннями з питань управління спільною власністю територіальних громад Брусилівського району, затверджених рішенням другої сесії районної ради VII скликання від 10.12.2015 №18, враховуючи клопотання відділу культури райдержадміністрації від 20.12.2016 року № 155, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл відділу культури райдержадміністрації на списання з балансу основних засобів, які непридатні для подальшого використання та фізично зношені згідно додатку, що додається.

2.Начальнику відділу культури райдержадміністрації Коваль В.М.:

2.1. Провести списання зазначених в п. 1 даного рішення основних засобів згідно вимог чинного законодавства.

2.2. Укласти із суб’єктом господарської діяльності, який має відповідну ліцензію, договір на утилізацію комп’ютерної техніки та проінформувати районну раду про списання матеріальних цінностей.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, бюджету та комунальної власності. 

 

Голова районної ради                                           Н.А. Рафальська

Головне меню

Ви тут: Головна Документи Рішення Одинадцята сесія VII скликання №223 Про надання дозволу відділу культури райдержадміністрації на списання основних засобів