№241 Про надання дозволу на передачу основних засобів КЗ «Центр ПМСД»

trizyb1

У к р а ї н а

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Р І Ш Е Н Н Я 

Дванадцята  сесія                                                        VII скликання

від 26.01.2017         № 241

 Про надання дозволу на передачу основних засобів КЗ «Центр ПМСД» 

        Відповідно до статей 43, 47, 60 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Положень з питань управління спільною власністю територіальних громад Брусилівського району, затверджених  рішенням другої сесії районної ради VII скликання від 10.12.2015 № 18 (зі змінами), розглянувши клопотання КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської області» від 17.01.2017 № 20 та враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань законності, бюджету та комунальної власності  від 24.01.2017 року,   районна рада

 ВИРІШИЛА:

    1. Надати дозвіл КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги»  на передачу основних засобів, а саме: гараж-сарай, огорожа, криниця  Ставищенської лікарської амбулаторії на баланс Ставищенської сільської ради.

   2. Доручити головному лікарю КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги»  Медвідю М.М.   провести передачу у відповідності до вимог чинного законодавства.

  3. Контроль  за виконанням даного рішення  покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, бюджету та комунальної власності.

 

Голова районної ради                                       Н.А. Рафальська   

Головне меню

Ви тут: Головна Документи Рішення Дванадцята сесія VII скликання №241 Про надання дозволу на передачу основних засобів КЗ «Центр ПМСД»