№25 Про надання дозволу відділу освіти райдержадміністрації на передачу в оренду частини приміщення котельні

trizyb1

 Україна

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Р І Ш Е Н Н Я 

Друга сесія                                                                              VII скликання 

від 10.12.2015     № 25 

Про надання дозволу відділу освіти райдержадміністрації на передачу в оренду частини приміщення котельні 

         Відповідно до статей 43, 47, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положень з питань управління спільною власністю територіальних громад Брусилівського району, затверджених рішенням другої сесії районної ради VII скликання від 10.12.2015 № 18, враховуючи клопотання відділу освіти Брусилівської районної державної адміністрації, районна рада 

ВИРІШИЛА:       

1. Надати дозвіл відділу освіти Брусилівської районної державної адміністрації на передачу в оренду частини приміщення котельні Осівецького НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Брусилівського району Житомирської області, площею 14 м2, яке знаходиться на балансі відділу за адресою: с. Осівці, вул. Червона 1-а, Товариству з обмеженою відповідальністю «Теплодар-2013» для розміщення котельні на альтернативному виді палива з метою здешевлення теплопостачання, терміном на 2 роки 11 місяців.        

2. Доручити в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Ткачук А.С. укласти договір оренди відповідно до чинного законодавства та проінформувати районну раду протягом 14 календарних днів про проведену роботу.  

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, бюджету та комунальної власності.   

 

Голова районної ради                                                       Н.А. Рафальська

Головне меню

Ви тут: Головна Документи Рішення Друга сесія VII скликання №25 Про надання дозволу відділу освіти райдержадміністрації на передачу в оренду частини приміщення котельні