№22 Про надання дозволу КП «Брусилівська районна аптека № 13» на списання основних засобів

trizyb1

Україна

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Р І Ш Е Н Н Я 

Друга сесія                                                                      VII скликання

від 10.12.2015         № 22 

Про надання дозволу КП «Брусилівська районна аптека № 13» на списання основних засобів 

         Відповідно до Законів України: «Про відходи», «Про металобрухт», Порядку списання об’єктів державної власності, затвердженим постановою КМУ від 08.11.2007 № 1314, керуючись статтями 43, 47, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положеннями з питань управління спільною власністю територіальних громад Брусилівського району, затверджених рішенням другої сесії районної ради VII скликання від 10.12.2015 № 18, враховуючи клопотання Комунального підприємства «Брусилівська районна аптека № 13» Брусилівської районної ради» та рекомендації постійної комісії районної ради з питань законності, бюджету та комунальної власності від 08.12.2015 № 1, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл Комунальному підприємству «Брусилівська районна аптека № 13» Брусилівської районної ради» на списання з балансу підприємства основних засобів, які непридатні для подальшого використання та фізично зношені (додатки 1, 2, 3).

2. Завідуючому КП «Брусилівська районна аптека № 13» Брусилівської районної ради» Басалкевичу В.В.:

2.1. Провести списання зазначених в п. 1 даного рішення основних засобів згідно вимог чинного законодавства.

2.2. Укласти із суб’єктом господарської діяльності, який має відповідну ліцензію, договір на утилізацію комп’ютерної техніки та проінформувати районну раду у місячний термін про списання матеріальних цінностей.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, бюджету та комунальної власності.       

Голова районної ради                                                   Н.А. Рафальська

Головне меню

Ви тут: Головна Документи Рішення Друга сесія VII скликання №22 Про надання дозволу КП «Брусилівська районна аптека № 13» на списання основних засобів