№21 Про надання дозволу КУ «Брусилівська центральна районна лікарня» на продовження терміну оренди нежитлових приміщень

trizyb1

 Україна

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Р І Ш Е Н Н Я 

Друга сесія                                                                              VII скликання

від 10.12.2015         № 21 

Про надання дозволу КУ «Брусилівська центральна районна лікарня» на продовження терміну оренди нежитлових приміщень

         Відповідно до статей 43, 47, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положень з питань управління спільною власністю територіальних громад Брусилівського району, затверджених рішенням другої сесії районної ради VII скликання від 10.12.2015 № 18, рішення 28 сесії 6 скликання районної ради від 04.03.2014 № 317, враховуючи клопотання Комунальної установи «Брусилівська центральна районна лікарня», Комунальної установи «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради та рекомендації постійних комісій районної ради від 07.12.2015, 08.12.2015 року, районна рада

ВИРІШИЛА:   

1. Надати дозвіл Комунальній установі «Брусилівська центральна районна лікарня» на продовження терміну оренди індивідуально визначеного майна – частини приміщення пральні з паталогоанатомічним відділенням загальною площею 74,0 м2; - частини приміщення гаража загальною площею 72,5 м2, які знаходяться на балансі установи за адресою: 12601, Житомирська обл., смт. Брусилів, вул. Лермонтова, 41.

2. Доручити головному лікарю КУ «Брусилівська центральна районна лікарня» Павловському Д.С. переукласти на новий термін на попередніх умовах договір оренди з КУ «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради з 01.01.2016 року терміном на 2 роки та проінформувати районну раду протягом 14 календарних днів про проведену роботу.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, бюджету та комунальної власності. 

Голова районної ради                                                             Н.А. Рафальська

 

 

Головне меню

Ви тут: Головна Документи Рішення Друга сесія VII скликання №21 Про надання дозволу КУ «Брусилівська центральна районна лікарня» на продовження терміну оренди нежитлових приміщень