№20 Про внесення змін до Положення про Брусилівський районний Будинок культури

trizyb1

 Україна

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Друга сесія                                                                              VII скликання 

від 10.12.2015        № 20         

Про внесення змін до Положення про Брусилівський  районний Будинок культури 

Відповідно до статей 43, 47, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про культуру», Положень з питань управління спільною власністю територіальних громад Брусилівського району, затверджених рішенням другої сесії районної ради VII скликання від 10.12.2015 № 18, враховуючи клопотання відділу культури Брусилівської районної державної адміністрації та рекомендації постійних комісій районної ради з питань законності, бюджету та комунальної власності від 08.12.2015 № 1, з гуманітарних питань, охорони здоров’я та соціального захисту населення від 07.12.2015 № 1, районна рада 

ВИРІШИЛА: 

1. Внести зміни до Положення про Брусилівський районний Будинок культури та затвердити Положення в новій редакції (додається).

2. Доручити начальнику відділу культури райдержадміністрації Ковалю В.М. та директору комунальної установи «Брусилівський районний Будинок культури» Федишиній О.В. здійснити необхідні реєстраційні дії щодо державної реєстрації змін до Положення, про що повідомити районну раду в місячний термін.          

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, бюджету та комунальної власності. 

 

Голова районної ради                                                      Н.А. Рафальська

Головне меню

Ви тут: Головна Документи Рішення Друга сесія VII скликання №20 Про внесення змін до Положення про Брусилівський районний Будинок культури