№76 Про припинення діяльності юридичної особи «Комунальне підприємство «Тепломережа» шляхом ліквідації

trizyb1 

У к р а ї н а

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Р І Ш Е Н Н Я

Четверта сесія                                                                         VII скликання

від 17.02.2016         № 76       

Про припинення діяльності юридичної особи «Комунальне  підприємство «Тепломережа» шляхом ліквідації 

         Відповідно до п. 20 ч. 1 ст. 43, статей 47, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 59-61 Господарського кодексу України, статей 104, 105, 110-112 Цивільного кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», враховуючи клопотання Комунального підприємства «Тепломережа» та рекомендації постійної комісії районної ради з питань законності, бюджету та комунальної власності від 12.02.2016 року № 5, районна рада 

ВИРІШИЛА: 

1. Припинити діяльність юридичної особи - Комунальне підприємство «Тепломережа» шляхом ліквідації.

2. Створити ліквідаційну комісію з ліквідації Комунального підприємства «Тепломережа» згідно з додатком 1 до цього рішення. Встановити місцезнаходження ліквідаційної комісії: 12601, Житомирська область, смт. Брусилів, вул. Лермонтова, 3.

3. Доручити ліквідаційній комісії, зазначеній у пункті 2 цього рішення, вжити організаційно-правових заходів, передбачених чинним законодавством, щодо ліквідації Комунального підприємства «Тепломережа», в тому числі:

3.1. Голові ліквідаційної комісії протягом п’яти календарних днів з моменту набрання рішенням законної сили звернутись до Брусилівського районного управління юстиції та повідомити державного реєстратора юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців про рішення щодо припинення діяльності юридичної особи «Комунальне підприємство «Тепломережа» шляхом ліквідації.

3.2. Встановити, що претензії кредиторів Комунального підприємства «Тепломережа» приймаються протягом двох місяців з дати публікації повідомлення про припинення юридичної особи у спеціалізованому друкованому засобі масової інформації. Зобов’язати голову ліквідаційної комісії розмістити повідомлення в засобах масової інформації про ліквідацію Комунального підприємства «Тепломережа» (для задоволення потреб кредиторів), явних (відомих) кредиторів повідомити персонально у письмовій формі у встановлені даним пунктом строки.

3.3. Повідомити працівників Комунального підприємства «Тепломережа» про припинення його як юридичної особи шляхом ліквідації та вирішити питання їх звільнення згідно чинного законодавства України.

3.4. Здійснити інвентаризацію майна, що належить комунальному підприємству, яке ліквідується, та після закінчення строку для пред’явлення вимог кредиторами скласти проміжний ліквідаційний баланс Комунального підприємства «Тепломережа» та подати його на затвердження постійної комісії районної ради з питань законності, бюджету та комунальної власності.

3.5. Забезпечити передачу документів, які підлягають тривалому зберіганню, до відповідної архівної установи в порядку, визначеному законодавством України.

3.6. Після завершення розрахунків з кредиторами скласти ліквідаційний баланс, який подати на затвердження до сесії Брусилівської районної ради.

3.7. Майно Комунального підприємства «Тепломережа» передати на облік КП «Брусилів автотранс» Брусилівської районної ради та КУ «Брусилівський районний Трудовий архів» відповідно до чинного законодавства.

3.8. У встановленому порядку подати документи, визначені Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», до державного реєстратора для внесення запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців про припинення юридичної особи в результаті її ліквідації, згідно з чинним законодавством.

3.9. Завершити заходи з ліквідації Комунального підприємства «Тепломережа» до 01.05.2016 року. 

4. Управлінню фінансів райдержадміністрації (Овсієнко І.Л.) передбачити кошторис для забезпечення ліквідації Комунального підприємства «Тепломережа».

5. Дане рішення складено у двох примірниках, які мають однакову юридичну силу, один з яких зберігається у виконавчому апараті районної ради, а другий у державного реєстратора юридичних та фізичних осіб-підприємців.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, бюджету та комунальної власності.    

 

Голова районної ради                                                  Н.А. Рафальська

додаток до рішення

Головне меню

Ви тут: Головна Документи Рішення Четверта сесія VII скликання №76 Про припинення діяльності юридичної особи «Комунальне підприємство «Тепломережа» шляхом ліквідації