№74 Про надання дозволу КП «Тепломережа» на списання основних засобів

trizyb1

 У к р а ї н а

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Р І Ш Е Н Н Я 

Четверта сесія                                                                       VII скликання 

від 17.02.2016         № 74 

Про надання дозволу КП «Тепломережа» на списання основних засобів 

         Відповідно до Законів України: «Про відходи», «Про металобрухт», Порядку списання об’єктів державної власності, затвердженим постановою КМУ від 08.11.2007 № 1314, керуючись статтями 43, 47, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положеннями з питань управління спільною власністю територіальних громад Брусилівського району, затверджених рішенням другої сесії районної ради VII скликання від 10.12.2015 № 18, враховуючи клопотання Комунального підприємства «Тепломережа» та рекомендації постійної комісії районної ради з питань законності, бюджету та комунальної власності від 18.01.2016 № 4, районна рада 

ВИРІШИЛА: 

1. Надати дозвіл Комунальному підприємству «Тепломережа» на списання з балансу підприємства основних засобів, які непридатні для подальшого використання та фізично зношені (додатки 1, 2, 3).

2. Директору КП «Тепломережа» Сломовському Г.А.:

2.1. Провести списання зазначених в п. 1 даного рішення основних засобів згідно вимог чинного законодавства.

2.2. Укласти із суб’єктом господарської діяльності, який має відповідну ліцензію, договір на утилізацію комп’ютерної техніки та проінформувати районну раду про списання матеріальних цінностей.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, бюджету та комунальної власності.

      

Голова районної ради                                                              Н.А. Рафальська

Головне меню

Ви тут: Головна Документи Рішення Четверта сесія VII скликання №74 Про надання дозволу КП «Тепломережа» на списання основних засобів