№72 Про реформування КП «Районна газета «Відродження» Брусилівської районної ради

trizyb1

У к р а ї н а

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Р І Ш Е Н Н Я 

Четверта  сесія                                                                      VII скликання

від 17.02.2016         № 72         

Про реформування КП «Районна газета «Відродження»  Брусилівської районної ради                    

         Відповідно до Господарського кодексу України, Цивільного кодексу України, Законів України: «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», керуючись статтями 43, 47, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положеннями з питань управління спільною власністю територіальних громад Брусилівського району, затверджених рішенням другої сесії районної ради VII скликання від 10.12.2015 № 18, враховуючи клопотання Брусилівської районної державної адміністрації, рішення загальних зборів трудового колективу КП «Районна газета «Відродження» Брусилівської районної ради від 04 лютого 2016 року та рекомендації постійних комісій районної ради з питань законності, бюджету та комунальної власності від 12.02.2016 року № 5, з гуманітарних питань, охорони здоров’я та соціального захисту населення від 10.02.2016 року № 3, районна рада 

ВИРІШИЛА:

1. Реформувати друкований засіб масової інформації та Комунальне підприємство «Районна газета «Відродження» Брусилівської районної ради:

1.1. Вивести зі складу співзасновників друкованого засобу масової інформації газети «Відродження» Брусилівську районну державну адміністрацію та Брусилівську районну раду.

1.2. Вивести Брусилівську районну раду Житомирської області зі складу співзасновників КП «Районна газета «Відродження» Брусилівської районної ради.     

 1.3. Припинити діяльність юридичної особи - Комунальне підприємство «Районна газета «Відродження» Брусилівської районної ради в результаті перетворення підприємства членами його трудового колективу у суб’єкт господарювання - Приватне підприємство «Газета «Відродження» із збереженням назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації.

2. Вважати правонаступником Комунального підприємства «Районна газета «Відродження» Брусилівської районної ради - Приватне підприємство «Газета «Відродження».

3. Для проведення інвентаризації майна, складання передавального акта і здійснення інших заходів щодо припинення Комунального підприємства «Районна газета «Відродження» Брусилівської районної ради шляхом перетворення в Приватне підприємство «Газета «Відродження» утворити Комісію з припинення згідно з додатком 1 до цього рішення. Встановити місцезнаходження Комісії з припинення: 12601, Житомирська область, смт. Брусилів, вул. Лермонтова, 3.

4. Майно (крім приміщення і земельної ділянки), майнові права та обов’язки Комунального підприємства «Районна газета «Відродження» Брусилівської районної ради передати правонаступнику - Приватному підприємству «Газета «Відродження» за передавальним актом та закріпити на праві повного господарського відання за умови забезпечення функціонування друкованого засобу масової інформації, збереження його назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості.

5. Встановити порядок і строки припинення Комунального підприємства «Районна газета «Відродження» Брусилівської районної ради шляхом перетворення в Приватне підприємство «Газета «Відродження» згідно з додатком 2 до цього рішення.

6. Направити рішення про реформування та необхідну інформацію центральному органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері телебачення і радіомовлення, інформаційній та видавничих сферах для внесення до Зведеного переліку об’єктів реформування.

7. Направити рішення про реформування центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державної реєстрації друкованих засобів масової інформації.

8. Опублікувати рішення про реформування у відповідному друкованому засобі масової інформації у місячний строк з дня його прийняття.

9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, бюджету та комунальної власності. 

 

Голова районної ради                                                    Н.А. Рафальська

додаток 1 до рішення

додаток 2 до рішення

 

Головне меню

Ви тут: Головна Документи Рішення Четверта сесія VII скликання №72 Про реформування КП «Районна газета «Відродження» Брусилівської районної ради