Розпорядження Про проведення перевірки

trizyb1

У к р а ї н а    

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

від 10.11.2016         № 45 

Про проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» 

         Відповідно до Закону України «Про очищення влади» (далі – Закон), Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 № 563 «Деякі питання реалізації Закону України «Про очищення влади» та Плану проведення перевірок відповідно до Закону України «Про очищення влади», затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 № 1025-р: 

1.Провести перевірку, передбачену Законом (далі – перевірка), стосовно начальників відділів, спеціалістів районної ради. 

2. Визначити:

2.1/     листопада 2016 року днем початку проведення перевірки;

2.2/ організаційний відділ районної ради відповідальним відділом за проведення перевірки щодо посадових осіб органів місцевого самоврядування. 

3. Організаційному відділу районної ради забезпечити оприлюднення цього розпорядження на офіційному веб-сайті Брусилівської районної ради та довести дане розпорядження до відома осіб, стосовно яких проводиться перевірка.

4. Посадовим особам, зазначеним у пункті 1 цього розпорядження, стосовно яких здійснюється перевірка, у пятиденний строк з дати початку зазначеної перевірки подати до організаційного відділу районної ради власноручно написану заяву про те, що до них застосовуються або не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та про згоду на проходження перевірки і оприлюднення відомостей щодо них за формою згідно з додатком 1 або додатком 2 до Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 № 563, декларацію про майно, доходи, витрати і зобовязання фінансового характеру за минулий рік, а також копію паспорта громадянина України.

5. Попередити посадових осіб районної ради про те, що неподання ними заяви, зазначеної у пункті 5 цього розпорядження, або повідомлення ними у заяві про застосовування до них заборони, визначеної частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», є підставою для звільнення із займаної посади.

6. Організаційному відділу районної ради протягом трьох днів після одержання відповідної заяви забезпечувати розміщення на офіційному веб-сайті Брусилівської районної ради:

 1/ інформації про початок проходження перевірки посадовими особами;

 2/ копії вищезазначеної заяви та декларації (крім відомостей, що законом віднесені до інформації з обмеженим доступом). 

  7. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.     

 

 Голова районної ради                                 Н.А.Рафальська                            

Ви тут: Головна Документи Очищення влади Розпорядження Про проведення перевірки