Раді вітати Вас на сторінках сайту

 

Мій рідний край ,моя земля
Велика, превелика...


Раді вітати Вас на сторінках сайту Брусилівської районної ради.

 Дотримуючись діючого інформаційного законодавства, намагатимемося висвітлювати цікаві події з життя нашої Брусилівщини, даючи відповідь на виклики часу, та звернення громадян. Будемо вдячні, за те що Ви відвідуєте нашсайт. Нехай хвилини інформаційного спілкування принесуть читачам тільки задоволення.

 

Голова ради Ніна Рафальська

 

 

ВІТАННЯ З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

286590 1Сьогодні в кожен будинок, тихесенько, ледве чутно, безшумно, заходить головне свято, свято, якого чекають і діти, і дорослі – Різдво Христове. І тепер скрізь, у наших серцях, душах, очах і в самому повітрі панує атмосфера святкової радості і трепетності моменту.За столами збираються великі й малі родини.

Сьогодні немає місця ні смутку, ні печалі, ні злу – нехай так буде завжди! Сьогодні Матінка-Земля співає свої різдвяні пісні, і небеса торжествують разом з нею. Горять свічки в храмах і будинках, прославляючи образ Божого сина. Діти стукають у двері з колядками в надії на щедрі, солодкі гостинці. Сяє високо в небі перша зірочка, загадаймо  швидше бажання і воно обов'язково здійсниться! Сьогодні де б нас не наздогнав цей день, куди б нас не завела доля, знаймо – Христос Народився! Вітаю,Вас дорогі мої земляки !

 І нехай за вікнами холодно, вітряно, дороги скувало льодом і замело все навколо, в хаті тепло, затишно і радісно. Я бажаю, щоб  на душі було у Вас так само радісно, світло і тепло. Нехай  панує гармонія, натхнення і чистота. Я бажаю, щоб у цю святу ніч відшукала Вас, і зігріла своїм теплом всепоглинаюча щира любов. Нехай наші душі наповнюється щастям кожен день. Нехай все життя, люди, події, звістки радують нас всіх і приносять задоволення. Я бажаю нам всім завжди впевнено крокувати своєю дорогою, за обраним напрямом, з кожним днем все більше наближаючись до заповітної мети.Христос родився!Славімо його!!!!

 

Ви тут: Головна ВІТАННЯ З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ