Раді вітати Вас на сторінках сайту

 

Мій рідний край ,моя земля
Велика, превелика...


Раді вітати Вас на сторінках сайту Брусилівської районної ради.

 Дотримуючись діючого інформаційного законодавства, намагатимемося висвітлювати цікаві події з життя нашої Брусилівщини, даючи відповідь на виклики часу, та звернення громадян. Будемо вдячні, за те що Ви відвідуєте нашсайт. Нехай хвилини інформаційного спілкування принесуть читачам тільки задоволення.

 

Голова ради Ніна Рафальська

 

 

ДЕНЬ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ

зао
ппп
хлопці
яяя
 
 
День Гідності і Свободи відзначається щороку 21 листопада згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року. Його встановлено на честь початку двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.
День Гідності та Свободи став своєрідним наступником Дня Свободи, що відзначався на честь Помаранчевої революції з 2005 по 2011 роки 22 листопада, але згодом був скасований, нагадує Укрінформ.
 
Саме 21 листопада 2013 року розпочались перші протестні акції української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Попрання законодавчо закріплених пріоритетів зовнішньої політики України, якою власне і була Угода про асоціацію між Україною та ЄС, викликала обурення українців.
 
Для українського суспільства стало очевидним, що країна стрімко рухається до цілковитого авторитаризму з його зневагою до засадничих прав людини, тотальною корупцією, свавіллям правоохоронних органів, репресіями та терором. Саме це й змусило українців вийти спочатку на вулиці Києва, а потім й інших міст України.
В залі засідань Брусилівської селищної ради,відбулися заходи по вшануванню героїв Небесної Сотні, та всіх загиблих на війні.В своїх виступах голова Брусилівської районної ради Ніна Рафальська, заступник голови Брусилівської РДА Олександр Ненюк та Брусилівський селищний голова  Володимир Габенець,відзначили значимість двох революцій в житті українців, та інтеграцію України    до Євросоюзу. Згадали тих кого невинно було вбито на Майдані,тих кого забрали небеса, увіковічили їх память ,хвилиною мовчання.Змістовними і  артистичними були художні номери у виконанні  аматорів Брусилівщини. Задушевною була зустріч, бо всіх присутніх обєднав знайомий всім біль переживання, всіх поєднала молитва за Україну.
СЛАВА УКРАЇНІ!ГЕРОЯМ  СЛАВА!!!
Ви тут: Головна ДЕНЬ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ