Раді вітати Вас на сторінках сайту

 

Мій рідний край ,моя земля
Велика, превелика...


Раді вітати Вас на сторінках сайту Брусилівської районної ради.

 Дотримуючись діючого інформаційного законодавства, намагатимемося висвітлювати цікаві події з життя нашої Брусилівщини, даючи відповідь на виклики часу, та звернення громадян. Будемо вдячні, за те що Ви відвідуєте нашсайт. Нехай хвилини інформаційного спілкування принесуть читачам тільки задоволення.

 

Голова ради Ніна Рафальська

 

 

З НОВИМ РОКОМ

Шановні друзі ,колеги, жителі нашого Брусилівського краю!
Йде до завершення 2017 рік, перекидаються останні сторінки паперового календаря.1355990569 n.g-10
За цей відрізок часу, ми стали мудрішими, стали мужнішими, стали витривалішими.


Хтось створив нову сім'ю, у когось народилося маленьке диво в родині,-немовлятко, хтось переживає гіркий біль втрати когось з близьких. Але одних і других, та всіх людей в світі об'єднує те, що з 1 січня починається новий відлік часу ,час нової історії для кожного з нас.
Прийміть найщиріші побажання в ці передноворічні години . Ми всі прагнемо казки, ми всі довіряємося в любий спосіб казковим героям, ми шукаємо подарунки під ялинкою, загадуємо бажання за новорічним столом, прагнемо не спати у новорічну ніч, аби не пропустити новорічного дива. То ж хай дива трапляються : хай замовкнуть гради на Сході нашої країни, а наші воїни повернуться до рідного дому .Хай достойним буде бюджет кожної родини, щоб не потрібно було користуватися субсидіями.Хай медична реформа змінить наше життя на краще : фахові лікарі , надаватимуть вчасно і якісно допомогу. Хай щасливо посміхається матуся , а дитинча зростає скупане в батьківській любові.

З НОВИМ  РОКОМ!!!

Ви тут: Головна З НОВИМ РОКОМ