Раді вітати Вас на сторінках сайту

 

Мій рідний край ,моя земля
Велика, превелика...


Раді вітати Вас на сторінках сайту Брусилівської районної ради.

 Дотримуючись діючого інформаційного законодавства, намагатимемося висвітлювати цікаві події з життя нашої Брусилівщини, даючи відповідь на виклики часу, та звернення громадян. Будемо вдячні, за те що Ви відвідуєте нашсайт. Нехай хвилини інформаційного спілкування принесуть читачам тільки задоволення.

 

Голова ради Ніна Рафальська

 

 

XXIII сесія районної ради 7 скликання

                    22 січня відбулася чергова сесія районної ради. На повістці денній для розгляду стояло 18 питань порядку денного . Основне питання ,це розгляд бюджету на 2018 рік. Депутати проаналізували доходну та видаткову частину, основного фінансового документу на наступний  рік. Приємно те ,що районний бюджет прийнято без дефіциту, тобто надходжень буде достатньо  для утримання в  районному бюджеті   закладів освіти, закладів охорони здоров`я і закладів культури. На харчування дітей у дошкільному  дитячому закладі "Калинка"  с.Ставище

закладено кошти в сумі 20 гривень на 1 дитину.

Гостро стояли питання , щодо затвердження нормативно-грошової оцінки земельних ділянок, поза межами населених пунктів,, а саме  громадянці Колєснік Т.В,  Коляденко В.П. та ТОВ Манорс. -депутати відхилили  затвердження двох технічних документацій, та 2 затвердили.

Прийнято зміни до бюджету на 2017 рік, в останньому редагуванні.

Прийнято дві   програми  ,розробниками яких  є Управління праці та соціального захисту населення,щодо надання пільг окремим категоріям населення. Нововведенням у цьому році є те,що  всі кошти на придбання ліків ,для населення потерпілого від аварії на ЧАЕС,будуть  відшкодовані з державного бюджету,з використанням районного.  

 

Ви тут: Головна XXIII сесія районної ради 7 скликання