Раді вітати Вас на сторінках сайту

 

Мій рідний край ,моя земля
Велика, превелика...


Раді вітати Вас на сторінках сайту Брусилівської районної ради.

 Дотримуючись діючого інформаційного законодавства, намагатимемося висвітлювати цікаві події з життя нашої Брусилівщини, даючи відповідь на виклики часу, та звернення громадян. Будемо вдячні, за те що Ви відвідуєте нашсайт. Нехай хвилини інформаційного спілкування принесуть читачам тільки задоволення.

 

Голова ради Ніна Рафальська

 

 

Я маю право

На Житомирщині у грудні проведуть «правовий» тиждень, а у 2018 році - проект «Я маю право!»

imgonline-com-ua-Crop-3gTVND46m7OMvsVTВ обласній раді 29 листопада на засіданні обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення під головуванням першого заступника голови обласної ради Сергія Крамаренка та начальника Головного територіального управління  юстиції області Олександра Грабара підбито підсумки роботи  та окреслено подальші напрями діяльності ради.

Розпочинаючи роботу, Сергій Крамаренко наголосив на необхідності підвищення рівня правового виховання та правової освіти молодого покоління.

«Актуальним залишається питання підвищення рівня правової культури населення в цілому, і зокрема молодого покоління. Наразі на жаль нагальним є проблема зростання правопорушень серед молоді. Тому серед основних завдань роботи ради – навчити дитину приймати свідомі рішення в інтересах власного майбутнього, підвищувати правову обізнаність молоді для профілактики та запобігання негативним проявам, а також надавати їм якісну правову допомогу», - зазначив перший заступник голови обласної ради.

Члени міжвідомчої ради обговорили роботу районних та міських міжвідомчих координаційно-методичних рад, роботу центрів безоплатної правової допомоги, проведення в області Всеукраїнського тижня права та реалізацію загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!».

Зокрема, з 4 по 10 грудня в області з метою поширення правових знань традиційно буде проводитися Всеукраїнський тиждень права, у рамках якого відбуватимуться «круглі столи», у навчальних закладах області пройде Всеукраїнський урок прав людини, заплановано проведення навчань та тематичних заходів, профілактичних рейдів у місцях відпочинку молоді, проведення зустрічей із засудженими в установах виконання покарань тощо.

Також наступний 2018 рік указом Президента України оголошено Роком реалізації правопросвітницього проекту «Я маю права!». Проектом передбачено інформування громадян про гарантовані їм Конституцією та законами права у відповідних сферах через засоби масової інформації, шляхом запровадження телефонних "гарячих ліній", організації зустрічей з громадянами за місцем проживання, а також виготовлення інформаційно - роз’яснювальних матеріалів. Зокрема, на регіональних телеканалах повинні бути створені відповідні «правові» програми.

 
Ви тут: Головна Я маю право