Раді вітати Вас на сторінках сайту

 

Мій рідний край ,моя земля
Велика, превелика...


Раді вітати Вас на сторінках сайту Брусилівської районної ради.

 Дотримуючись діючого інформаційного законодавства, намагатимемося висвітлювати цікаві події з життя нашої Брусилівщини, даючи відповідь на виклики часу, та звернення громадян. Будемо вдячні, за те що Ви відвідуєте нашсайт. Нехай хвилини інформаційного спілкування принесуть читачам тільки задоволення.

 

Голова ради Ніна Рафальська

 

 

ДЕНЬ СВОБОДИ ТА ГІДНОСТІ

34516Згідно Указу Президента 21 листопада щорічно Україна відзначає День Гідності та Свободи на честь початку двох революцій - Помаранчевої та Революції Гідності – та на знак вшанування подвигу учасників цих двох масштабних і важливих для нашої держави подій.
 
У пошуках Європи народ знайшов Україну, головним символом революцій став український прапор, а духовним помічником – національний Гімн. Революція відбувалася не лише у політичному житті країни, а у свідомості звичайних людей. Згадати важливі і об’єднані спільною метою, водночас болючі та омиті сльозами і горем кожного громадянина сторінки вже нової історії нашої держави зібралися на патріотичну годину «Україна – територія Гідності та Свободи»

День Гідності та Свободи,відзначали 21 листопада 2017 року жителі нашого Брусилівського краю.В Брусилівському селищному Будинку Культури  відбулися урочистості по вшануванню памяті НЕБЕСНОЇ СОТНІ, Героїв Бабиного яру, ГЕРОЇВ КРУТ, всіх тих кого забрали небеса ,за незалежну,вільну Україну.Схилімо голови, та памятаймо якою ціною завойоване щастя.Вічна память та слава вам ГЕРОЇ.

345033450634502

Ви тут: Головна ДЕНЬ СВОБОДИ ТА ГІДНОСТІ