Раді вітати Вас на сторінках сайту

 

Мій рідний край ,моя земля
Велика, превелика...


Раді вітати Вас на сторінках сайту Брусилівської районної ради.

 Дотримуючись діючого інформаційного законодавства, намагатимемося висвітлювати цікаві події з життя нашої Брусилівщини, даючи відповідь на виклики часу, та звернення громадян. Будемо вдячні, за те що Ви відвідуєте нашсайт. Нехай хвилини інформаційного спілкування принесуть читачам тільки задоволення.

 

Голова ради Ніна Рафальська

 

 

ХХІ СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

file 8 11Відбулася 21 сесія районної ради.На якій заслухано "Інформація начальника Брусилівського віддідку Національноїполіції Житомирського відділу поліції про стан злочинності в Брусилівському районі", затверджено розпорядення голови Брусилівської райдержадміністрації, внесено зміни до бюджету на 2017 рік.

Черговий раз винесено питання  затвердження нормативно-грошової оцінки двох земельних ділянок поза межами населених пунктів ,відповідно до приписів Державного управління земельними ресурсами Житомирської області. Відбулося складання повноважень депутатом  Соколівським В.В. згідно поданої заяви. З  результатами голосування та прийнятими рішеннми ,можна ознайомитись на сайті в розділі "РІШЕННЯ"

Ви тут: Головна ХХІ СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ