Раді вітати Вас на сторінках сайту

 

Мій рідний край ,моя земля
Велика, превелика...


Раді вітати Вас на сторінках сайту Брусилівської районної ради.

 Дотримуючись діючого інформаційного законодавства, намагатимемося висвітлювати цікаві події з життя нашої Брусилівщини, даючи відповідь на виклики часу, та звернення громадян. Будемо вдячні, за те що Ви відвідуєте нашсайт. Нехай хвилини інформаційного спілкування принесуть читачам тільки задоволення.

 

Голова ради Ніна Рафальська

 

 

Візит Сергія Крамаренка на Брусилівщину

Сьогодні з робочою поїздкою , Брусилівщину відвідав перший заступник голови Житомирської обласної ради  Сергій Крамаренко.

В ході візиту , в супроводі голів районної та селищної рад Н.А.Рафальської та В.В Габенця відвідано села Яструбенька,Дубрівка,Лазарівка,Нові Озеряни та Соловіївка

.

У Дубрівці та Яструбеньці обласний керівник пересвідчився у якості використання обласних  бюджетних коштів ,стосовно виготовлення та встановлення автобусних зупинок,за сприяння представників Радикальної партії  .Автобусні зупинки встановлені ,ними користуються жителі вказаних сіл.

В с.Лазарівка,відвідано Лазарівський НВК .Директор  закладу Вікторія Радченко ,депутат Брусилівської селищної ради , поділилася своїми проблемами, тапоставила їх перед керівництвом області та району.

В с.Нові Озеряни теж відвідано заклад освіти,який в подальшому планується зробити НВК.

В ході візиту в Брусилів ,відбулася зустріч з тимчасово виконуючими обовязки старост в нашому районі. Почуто їх проблеми та намічено шляхи їх вирішення , з допомогою депутатів обласної ради.

Ви тут: Головна Візит Сергія Крамаренка на Брусилівщину