Раді вітати Вас на сторінках сайту

 

Мій рідний край ,моя земля
Велика, превелика...


Раді вітати Вас на сторінках сайту Брусилівської районної ради.

 Дотримуючись діючого інформаційного законодавства, намагатимемося висвітлювати цікаві події з життя нашої Брусилівщини, даючи відповідь на виклики часу, та звернення громадян. Будемо вдячні, за те що Ви відвідуєте нашсайт. Нехай хвилини інформаційного спілкування принесуть читачам тільки задоволення.

 

Голова ради Ніна Рафальська

 

 

24 січня відбулось засідання комісії

crop 164132771 cY7if

24 січня 2017 року відбулось засідання постійної комісії з питань законності, бюджету та комунальної власності. В роботі постійної комісії взяли участь голова районної ради Рафальська Н.А., голова Брусилівської райдержадміністрації Шишковський А.Л., начальник управління фінансів Овсієнко І.Л.  

Депутати обговорили проекти нових програм, які будуть вноситись на чергове засідання сесії районної ради: Програма економічного і соціального розвитку Брусилівського району на 2017 рік, комплексна Програма розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки, цільову Програму щодо забезпечення та захисту прав дітей у Брусилівському районі на 2017 2018 роки, Програму забезпечення депутатської діяльності на 2017 рік та план роботи на І півріччя 2017 року. Членами постійної комісії розглянуто низку питань комунальної власності та зміни до районного бюджету на 2017 рік.

Ви тут: Головна 24 січня відбулось засідання комісії