Раді вітати Вас на сторінках сайту

 

Мій рідний край ,моя земля
Велика, превелика...


Раді вітати Вас на сторінках сайту Брусилівської районної ради.

 Дотримуючись діючого інформаційного законодавства, намагатимемося висвітлювати цікаві події з життя нашої Брусилівщини, даючи відповідь на виклики часу, та звернення громадян. Будемо вдячні, за те що Ви відвідуєте нашсайт. Нехай хвилини інформаційного спілкування принесуть читачам тільки задоволення.

 

Голова ради Ніна Рафальська

 

 

Виставка сільськогосподарської техніки АГРО 2016

crop 153646952 ufbSV
crop 153646931 zQoqq5
crop 153646971 cu48qP
crop 153647001 VABQ3

8.06.2016 року в Києві розпочала роботу сільськогосподарська виставка АГРО -2016.Делегація з Брусилівського району в складі: голови Брусилівської районної ради, голови Брусилівської РДА, Романівського сільського голови, та агрофірми Брусилів ознайомилася з промисловим виробництвом техніки для аграріїв.

В великому ассортименті на виставці представлені сільгоспмашини: комбайни, оприскувачі, сівалки,саджалки,трактори різної потужності та виробництва, машини,вантажогрузи та всяка інша техніка. В виставкових павільйонах представлено сільськогосподарські культури на різні види та смаки.Одним із підприємств Брусилівщини яке не купувало ,а реалізовувало продукцію було підприємство «Брусвяна» , садженці якого користувалися неабияким попитом.Збагатилися потрібною інформацією брусилівці, а наступнлго дня на виставці побували ПП « Україна» та ТОВ «Вега Агро».

Ви тут: Головна Виставка сільськогосподарської техніки АГРО 2016