Раді вітати Вас на сторінках сайту

 

Мій рідний край ,моя земля
Велика, превелика...


Раді вітати Вас на сторінках сайту Брусилівської районної ради.

 Дотримуючись діючого інформаційного законодавства, намагатимемося висвітлювати цікаві події з життя нашої Брусилівщини, даючи відповідь на виклики часу, та звернення громадян. Будемо вдячні, за те що Ви відвідуєте нашсайт. Нехай хвилини інформаційного спілкування принесуть читачам тільки задоволення.

 

Голова ради Ніна Рафальська

 

 

Заходи та урочиста панахида вшанування пам’яті 44 річниці Івана Івановича Огієнка

IMG 3771


Вчора 29 березня 2016 року біля історичного музею імені Івана Огієнка відбулися заходи та урочиста панахида вшанування пам’яті 44 річниці Івана Івановича Огієнка (митрополита Іларіона).

За підтримки районної державної адміністрації , районної ради, духовенства району та області , діячів громадських організацій та жителів району біля музею було людно та святково. Урочисто перед громадою виступив голова райдержадміністрації Шишковський А.Л., та голова районної ради Рафальська Н.А., завідуюча історичним музеєм Карась Світлана Іванівна, голова громадської організації «Рідний Дім – Брусилівщина» Габенець Володимир Васильович.
Урочисту панахиду відслужили священнослужителі УПЦ КП та УАПЦ. Сьогодні молились усі за нашого славного земляка, свічка пам’яті горіла і багато квітів несли до пам’ятника. Висловлюємо подяку усім, хто знайшов хвилину і прийшов, щоб пом’янути і віддати шану величній людині Івану Івановичу Огієнку (митрополиту Іларіону).

Ви тут: Головна Заходи та урочиста панахида вшанування пам’яті 44 річниці Івана Івановича Огієнка