Раді вітати Вас на сторінках сайту

 

Мій рідний край ,моя земля
Велика, превелика...


Раді вітати Вас на сторінках сайту Брусилівської районної ради.

 Дотримуючись діючого інформаційного законодавства, намагатимемося висвітлювати цікаві події з життя нашої Брусилівщини, даючи відповідь на виклики часу, та звернення громадян. Будемо вдячні, за те що Ви відвідуєте нашсайт. Нехай хвилини інформаційного спілкування принесуть читачам тільки задоволення.

 

Голова ради Ніна Рафальська

 

 

з матеріалів 41 позачергової сесії

Відбулася остання  41 позачерговасесія Брусилівської районної ради 7 скликання.

Депутати розглянули питання змін до бюджету, питання передачі основних засобів та списання  тих які прийшли  в непридатність, також розглянули заяви депутатів районної ради.

Зміни до бюджету на 2020 рік внесли в такій редакції:

спрямувати кошти в сумі 84 тисячі гривень,враховуючи залишок резервного фонду  на забезпечення протидії поширення коронавірусної хвороби КНП "Брусилівська лікарня" а саме:  придбати маски 11,0 тис.грн,шпателі 0,8 грн,респіратори 4,4 тис.грн,костюми захисні 21,6 тис.грн,комплект для забору біоматеріалів 9,0 тис.грн, рукавички 11,0 тис грн,антисептик для рук 1,15,деззасіб 4,1 тис.грн.медикаменти 6,0 тис.грн,15,0 тис. на придбання реактивів.

 

Депутати задовільнили також заяви депутатів ,про складання повноважень,в зв`язку з обранням їх депутатами Брусилівської селищної ради.

На цьому остання сесія Брусилівської районної ради сьомого скликання закінчила свою роботу.

ГОЛОВНЕ меню

Ви тут: Головна з матеріалів 41 позачергової сесії