Раді вітати Вас на сторінках сайту

 

Мій рідний край ,моя земля
Велика, превелика...


Раді вітати Вас на сторінках сайту Брусилівської районної ради.

 Дотримуючись діючого інформаційного законодавства, намагатимемося висвітлювати цікаві події з життя нашої Брусилівщини, даючи відповідь на виклики часу, та звернення громадян. Будемо вдячні, за те що Ви відвідуєте нашсайт. Нехай хвилини інформаційного спілкування принесуть читачам тільки задоволення.

 

Голова ради Ніна Рафальська

 

 

Відбулася сесія районної ради

07.07.2020 року відбулася 38 сесія районної ради.

Основне питання порядку денного- готовність шкіл району до нового навчального року.По двох обєктах Ставищенській школі та Йосипівській буде проведено поточні ремонти на суми 199 тисяч гривень кожний,в школах Брусилівської селищної ради косметичні ремонти на суму 199 тисяч гривень,в ДНЗ Калинка с.Ставище-199 тисяч грн. На контролі Брусилівської районної ради та відділу освіти  РДА ,стоїть питання закінчення капітального ремонту  Йосипівської  ЗОШ 1 ступеню. Готовність освітянських закладів визначить фахова комісія,до складу якої будуть також входити депутати районної ради ,за територіальною належністю.

На  38 сесії прийнято  "Програму  відзначення 30 річчя утворення Брусилівського району",яке відбудеться  22 серпня .Програмою передбачено виготовлення сувенірної та друкованої продукції з памятками Брусилівського краю,передбачено придбання для гостей свята краєзнавчих книг  Володимира  Святненка,виготовлення фото  тощо. На заходи пеоредбачено 20 тисяч грн.

Одним з питань порядку денного було питання перейменування Йосипівської ЗОШ 1 ступеню , в  "Йосипівську початкову школу". Окремим рішенням було надання дозволу на проведення поточних ремонтів  Ставищенської ЗОШ1-3 ст та Йосипівської ЗОШ1 ст. та інші питання.

У депутатів було багато питань до відділу  поліції, а саме безпека руху в центрі селища,облаштування пішохідних переходів. Порушена безпека руху автотранспорту в напрямку с.Нові Озеряни ,як по стану автошляху ( вимагає ямковому  ремонту),так і по аварійних деревах обабіч траси. Сергій Сільчук заступник начальника Брусилівського відділення  Коростишівського відділу  поліції в Житомирській області, надав відповіді на запитання депутатів.

Депутати ініціювали звернення до Президента України, стосовно ліквідації  підприємств "АГРОЛІС", та передачі  підвідомчих їм лісових насаджень  органам місцевого самоврядування,для ефективного збереження зелених насаджень

ГОЛОВНЕ меню

Ви тут: Головна Відбулася сесія районної ради