Раді вітати Вас на сторінках сайту

 

Мій рідний край ,моя земля
Велика, превелика...


Раді вітати Вас на сторінках сайту Брусилівської районної ради.

 Дотримуючись діючого інформаційного законодавства, намагатимемося висвітлювати цікаві події з життя нашої Брусилівщини, даючи відповідь на виклики часу, та звернення громадян. Будемо вдячні, за те що Ви відвідуєте нашсайт. Нехай хвилини інформаційного спілкування принесуть читачам тільки задоволення.

 

Голова ради Ніна Рафальська

 

 

Сесія обласної ради

gerb
Температурний скринінг, рукавички, захисні маски, антисептики – саме з цього розпочинається сесійний день депутатів Житомирської обласної ради.
 
Виконавчий апарат обласної ради забезпечив депутатів і запрошених на 31-у сесію необхідними засобами індивідуального захисту та дезінфікуючими засобами.
 
Задля дотримання протиепідемічних заходів у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції та зростанням кількості хворих на COVID-19 на вході в обласну раду усім, хто бере участь у засіданні сесії, міряють температуру та видають засоби захисту.
 
Варто зазначити, що 31-а сесія обласної ради відбуватиметься в умовах обмеженого доступу. Засідання сесії транслюватиметься наживо на YouTube-каналі Житомирської обласної ради.

ГОЛОВНЕ меню

Ви тут: Головна Сесія обласної ради