Раді вітати Вас на сторінках сайту

 

Мій рідний край ,моя земля
Велика, превелика...


Раді вітати Вас на сторінках сайту Брусилівської районної ради.

 Дотримуючись діючого інформаційного законодавства, намагатимемося висвітлювати цікаві події з життя нашої Брусилівщини, даючи відповідь на виклики часу, та звернення громадян. Будемо вдячні, за те що Ви відвідуєте нашсайт. Нехай хвилини інформаційного спілкування принесуть читачам тільки задоволення.

 

Голова ради Ніна Рафальська

 

 

З ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ.

28 травня відбулося засідання громадської ради при Брусилівські райдержадміністрації,на якій розглянуто  три питанняяя   порядку денного. Про реформування  медичної галузі району, проблемні та позитивні  напрацювання..Про відзначення 30 річчя району,проведення ряду заходів. Про рішення №444 від 15.05.2020 року, «Про висловлення недовіри голові Брусилівської районної державної адміністрації Кондратюку В.А»
На засідання Громадської ради, були  запрошені  голови постійних комісій  районної ради.
Багато питань у присутніх було до доповідача, Шкуратівського  В.В, щодо   розвитку галузі медицини на Брусилівщині. Питання відокремлення кабінету сімейного лікаря та кабінету педіатрії,це питання неодноразово ставилося на засіданні Громадської ради.
Депутати районної ради Прохоренко С.К та Боровий П.С ставили питання роботи та обслуговування хворих сімейними лікарями.
В цьму році 16 червня буде 30 років з дня створення Брусилівського району. В звязку з коронавірусною інфекцією ,нажаль провести в цей час масові заходи неможливо ,тому орієнтовна дата заходів-24 серпня 2020 року.
Всіх присутніх в залі цікавило звичайно питання ,яке сьогодні на слуху у всіх і обговорюється жителями Брусилівщини, це питання  винесення недовіри Голові РДА відповідно до рішення №444  районної ради 7 скликання.
Депутат Боровий П.С запропонував членам Громадської ради бути присутніми на пленарних засіданнях сесій ,та бути  в курсі всіх подій, які є в депутатському житті, сесії відкриті не закриті,тому б було менше запитань, а навпаки була б інформація донесена до громадськості з перших вуст. Голова громадської ради запрошувався постійно,та  зрозуміло ,за завантаженністю роботою,відвідував сесії незавжди.
Основна ціль перебування депутатів на засіданні ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ зводилася до того,щоб інформувати громадськість про спростування  аргументів викладених в статті газети «Відродження» від 22.05.2020 року, стосовно обїзду  підкупу депутатів, та залякування декотрих  з них.
Факт недовіри   винесеної голові райдержадміністрації депутатами районоої ради стався,законодавство навіть  не передбачає  пояснень та аргументів. Закон про місцеве самоврядування говорить чітко  в ст.29 «прийняття рішення про недовіру голові відповідної місцевої адміністрації», регламент  Брусилівської районної ради  в ст 10.5 це теж передбачає.
Процедури проведення даної сесії не було порушено, все відбувалося відповідно до регламенту.
Спростовувати чи визнавати незаконими дії районних депутатів та прийняте рішення, звичайно  Громадська рада не має повноважень, але володіти інформацією, яка  б була донесена до громадськості-так.
Павлюк Л.В  доповіла про те що всі структурні підрозділи Брусилівської  РДА, працювали і виконували свої повноваження,на що депутати погодились і запевнили,що  питання у них не до підрозділів,а до голови  як керівника.
Виступали депутати Сімячко Г.М,Боровий П.С, Вакулюк А.П, всі аргументували  висловлення своєї думки.Питання розподілу коштів, питання взаємодії з органами місцевого самоврядування, питання етики посадової особи ітд.
Слухали також і іншу сторону. Всі висловилися в оправдання  чи спростування публікації в районній газеті районних депутатів, за живе зачепили  начебто «Управління праці та соціального захисту населення» ,хоча до начальників відділів питань  і  самих відділів не було, стояло питання забезпечення контролю зі сторони Голови РДА.  
Вразило інше…. За цими всіма оправдовуваннями, спростуваннями, ніхто з присутніх не заступився за звільненим Головою РДА, ніхто не  сказав ,що він чітко діяв на благо Брусилівщини, ніхто не сказав про конкретну роботу КОНДРАТЮКА В.А.,  Голови РДА. Не віднайшлося  у виступаючих працівників РДА  аргументів на захист свого керівника. Всі оправдовувалися і говорили про свою невинність ітд.
То постає питання знову,,,,совість депутатів чиста?
Голова районної ради 
 

ГОЛОВНЕ меню

Ви тут: Головна З ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ.