Раді вітати Вас на сторінках сайту

 

Мій рідний край ,моя земля
Велика, превелика...


Раді вітати Вас на сторінках сайту Брусилівської районної ради.

 Дотримуючись діючого інформаційного законодавства, намагатимемося висвітлювати цікаві події з життя нашої Брусилівщини, даючи відповідь на виклики часу, та звернення громадян. Будемо вдячні, за те що Ви відвідуєте нашсайт. Нехай хвилини інформаційного спілкування принесуть читачам тільки задоволення.

 

Голова ради Ніна Рафальська

 

 

ДОПОМОЖИ!!!!

CH5

Житомирська обласна організація Товариства Червоного Хреста України відкрила збір коштів на допомогу постраждалим від пожежі на Житомирщині.

В Овруцькому районі під час масштабних лісових пожеж вщент вигоріло три населені пункти, а майже сотня людей залишились без даху над головою, без речей та без засобів для існування. Про це повідомив голова обласної ради Володимир Ширма.

«Тож за домовленістю з місцевою владою району та обласною владою Житомирська обласна організація Червоного Хреста України відкрила спеціальний рахунок для прийняття грошової допомоги погорільцям. Зібрані кошти будуть спрямовані передусім на закупівлю будівельних інструментів та будівельних матеріалів для відновлення житла місцевих жителів, а також для придбання засобів першої необхідності», - розповів Володимир Ширма.

Рахунок, на який можна перерахувати кошти та допомогти постраждалим від пожеж в Овруцькому районі:

Житомирська обласна організація Товариства Червоного Хреста України

р/рах. UA863808050000000026000682727

код ЄДРПОУ 02940173

МФО 380805

АТ «Райффайзен Банк АВАЛЬ»

Зазначимо, що Кабінет Міністрів України на ліквідацію наслідків пожеж у Житомирській області та підтримку людей, які постраждали від стихійного лиха, виділив 25 млн грн.

ГОЛОВНЕ меню

Ви тут: Головна ДОПОМОЖИ!!!!