Раді вітати Вас на сторінках сайту

 

Мій рідний край ,моя земля
Велика, превелика...


Раді вітати Вас на сторінках сайту Брусилівської районної ради.

 Дотримуючись діючого інформаційного законодавства, намагатимемося висвітлювати цікаві події з життя нашої Брусилівщини, даючи відповідь на виклики часу, та звернення громадян. Будемо вдячні, за те що Ви відвідуєте нашсайт. Нехай хвилини інформаційного спілкування принесуть читачам тільки задоволення.

 

Голова ради Ніна Рафальська

 

 

УВАГА!

anz700
На Житомирщині за минулу добу станом на 9 годину 22 квітня зареєстровано 17 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19. Найбільше нових хворих на коронавірус у м. Житомирі – 11 жителів.
 
Як повідомляє державна установа «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України», наразі в області вже 287 інфікованих коронавірусом жителів. Від початку пандемії померло від ускладнень 6  жителів області.
 
Випадки захворювання зафіксовано у таких районах:
 
м. Житомир – 88, з них 11 нових випадків за добу;
Коростенський – 65;
Бердичівський – 54, з яких 5 – це нові випадки;
Малинський – 27;
Коростишівський – 8;
Черняхівський – 7;
Новоград-Волинський – 7;
Житомирський – 7,  з яких 1 – новий випадок за добу;
Олевський – 6;
Андрушівський – 4;
Радомишльський – 3;
Хорошівський – 3;
Овруцький – 2;
Пулинський – 2;
Чуднівський – 2;
Лугинський – 1;
Любарський – 1.
За віком серед хворих 21 житель віком від 0 до 17 років, 37 – від 18 до 29 років, 110 – від 30 до 49 років, 61 – від 50 до 59 років, 58 – від 65 років і більше.
 
За добу до центру надійшло 62 повідомлення про підозру, фахівцями було проведено 73 дослідження, результати 17 з них -  позитивні, тобто виявлено COVID-19.
 
Усього з початку пандемії проведено 963 дослідження на захворювання коронавірусом.
 
ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» працює в умовах надзвичайної ситуації цілодобово. У вогнищах інфекції здійснюється комплекс протиепідемічних заходів, до яких залучені в тому числі фахівці обласного лабораторного центру.

ГОЛОВНЕ меню

Ви тут: Головна УВАГА!