Раді вітати Вас на сторінках сайту

 

Мій рідний край ,моя земля
Велика, превелика...


Раді вітати Вас на сторінках сайту Брусилівської районної ради.

 Дотримуючись діючого інформаційного законодавства, намагатимемося висвітлювати цікаві події з життя нашої Брусилівщини, даючи відповідь на виклики часу, та звернення громадян. Будемо вдячні, за те що Ви відвідуєте нашсайт. Нехай хвилини інформаційного спілкування принесуть читачам тільки задоволення.

 

Голова ради Ніна Рафальська

 

 

SOS!

anz700

БІДА ШИРИТЬСЯ!!!

БУДЬТЕ УВАЖНІ!

Станом на 9 годину 8 квітня в Україні 1668 лабораторно підтверджені випадки  COVID-19, з них 52 летальних, 35 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 206 нових випадків.
 
Як повідомляє Центр громадського здоров’я, наразі коронавірусна хвороба виявлена майже в усіх регіонах країни, окрім Миколаївської області.
 
Найбільше хворих у Чернівецькій області – 273 випадків та у  Києві – 256 випадків. Також значна кількість захворілих Івано-Франківській області – 198 випадків та Тернопільській області – 168 випадків.
 
Дані з тимчасово окупованих територій АР Крим, Донецької, Луганської областей та міста Севастополя відсутні.
 
Дослідження проводилися вірусологічною референс-лабораторією Центру громадського здоров’я України, а також обласними лабораторіями. Станом на ранок 8 квітня 2020 року до Центру надійшло 820 повідомлень про підозру на COVID-19. Усього з початку 2020 року надійшло 7205 повідомлень про підозру на COVID-19.
 
Зазначимо, що на Житомирщині зареєстровано 14 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.
 
Нагадаємо, що з 6 квітня Уряд ввів нові обмежувальні заходи, і за  порушення карантинних заходів передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.
Ви тут: Головна SOS!