Раді вітати Вас на сторінках сайту

 

Мій рідний край ,моя земля
Велика, превелика...


Раді вітати Вас на сторінках сайту Брусилівської районної ради.

 Дотримуючись діючого інформаційного законодавства, намагатимемося висвітлювати цікаві події з життя нашої Брусилівщини, даючи відповідь на виклики часу, та звернення громадян. Будемо вдячні, за те що Ви відвідуєте нашсайт. Нехай хвилини інформаційного спілкування принесуть читачам тільки задоволення.

 

Голова ради Ніна Рафальська

 

 

БОРОТЬБА З КОРОНОЮ

швидка

 

Сьогодні відвідала медичний заклад у Брусилові, "Центр екстренної медицини" Фельдшер швидкої допомоги ,Михайло Мельник ,поділився наболілими проблемами,особливо в матеріальному забезпеченні автомобілів швидких допомог.
Всім зрозуміло що вірус не хоче чути, що немає захисту у медиків, що лиса резина на автомобілі, що нехватає фахівців, що нема ліків, пального ітд.Складні впробування стоять перед

медичними працівниками,адже медики  карет швидкої допомоги просто на передовій.Ось і я знаючи про проблеми захисту  медичних працівників,зокрема центру надання  

екстренної допомоги"вирушила зранку чинити вчинки милосердя.Придбавши за кошти особистого  бюджету 250 марлевих медичних масок та дизрозчин для обробки поверхонь відвідала "Швидку допомогу". Вручила їх працівникам.

"Ми готові",почула у відповідь.Краще ви були б готові до,чогось іншого,позитивного, наприклад до прийняття пологів,або до доставки породіль у родильні відділення.Але ми повинні убезпечити себе звичайно, і не тішити себе ілюзіями ,що нас обійде пандемія.Готуймося, ізолюймося,не ходім без потреб на вулицях та не скупчуймося більш 2 осіб."ПАМЯТАЙМО :БЕРЕЖННОГО БОГ БЕРЕЖЕ"..Будьмо здорові. 

Ніна Рафальська  Голова районної ради

Ви тут: Головна БОРОТЬБА З КОРОНОЮ