Раді вітати Вас на сторінках сайту

 

Мій рідний край ,моя земля
Велика, превелика...


Раді вітати Вас на сторінках сайту Брусилівської районної ради.

 Дотримуючись діючого інформаційного законодавства, намагатимемося висвітлювати цікаві події з життя нашої Брусилівщини, даючи відповідь на виклики часу, та звернення громадян. Будемо вдячні, за те що Ви відвідуєте нашсайт. Нехай хвилини інформаційного спілкування принесуть читачам тільки задоволення.

 

Голова ради Ніна Рафальська

 

 

СЕЛЕКТОРНА НАРАДА ГОЛОВИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

1a
2
Голова Брусилівської районної ради взяла участь у відеонараді яку провів Голова обласної ради Володимир Ширма. 23 березня онлайн нарада проводилась з головами ОТГ, головами районних рад. Основне питання – запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 та стан справ у громадах області у зв’язку із карантинним обмеженнями.
 
 Володимир Ширма закликав керівників громад об’єднатися заради недопущення поширення епідемії коронавірусу на своїх територіях та в Україні вцілому.
 
«Ми маємо розуміти, що карантин - це не жарти. У цей непростий час ми всі маємо згуртуватись, щоб показати спільну роботу влади. Відкладімо  убік якісь свої певні політичні амбіції. Адже лише у єдності наша сила. Чітка послідовність та злагодженість наших дій є запорукою попередження розповсюдження COVID-19 на території Житомирщини», - звернувся до учасників наради голова обласної ради.
Також він наголосив на  суровому дотриманні карантинного режиму.
 
Місцеві керівники зобов’язані посилено проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил запобігання зараженню інфекцією.
 
«Задля чіткого виконання законодавства України маєте чітко співпрацювати з управліннями Нацполіції, ДСНС», - зазначив голова обласної ради.
В ході онлайн засідання були обговорені вкрай важливі проблеми кожної громади.  До речі, всі  ці проблеми в наших громадах майже ідентичні.
 
Наприклад, відсутність індивідуальних засобів захисту в аптеках, неконтрольований ріст на продукти харчування в магазинах, недотримання громадянами карантину, особливо тих, хто повернувся з країн, уражених корановірусною інфекцією.
 
Голови Новоборівської, Ушомирської, Вчорайшенської об’єднаних територіальних громад озвучили проблему, яка може виникнути через податкові канікули, – це випадаючі доходи.
 
За результатами наради будуть надані доручення в межах повноважень та надіслані звернення до центральних органів влади.
Ви тут: Головна СЕЛЕКТОРНА НАРАДА ГОЛОВИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ