Раді вітати Вас на сторінках сайту

 

Мій рідний край ,моя земля
Велика, превелика...


Раді вітати Вас на сторінках сайту Брусилівської районної ради.

 Дотримуючись діючого інформаційного законодавства, намагатимемося висвітлювати цікаві події з життя нашої Брусилівщини, даючи відповідь на виклики часу, та звернення громадян. Будемо вдячні, за те що Ви відвідуєте нашсайт. Нехай хвилини інформаційного спілкування принесуть читачам тільки задоволення.

 

Голова ради Ніна Рафальська

 

 

СЕСІЯ РАДИ

87006625 491478298463926 4322306459351121920 n
87058050 491478431797246 4765776912293298176 n
Відбулася 36 сесія районної ради з порядком денним, який був узгоджений Президією районної ради ,перед початком сесії. На сесії розглянуто ряд важливих питань та звернень ,до вищих гілок влади.Порядок денний був наступний: 
1. Звіт  Брусилівської  районної державної адміністрації  про виконання Програми економічного і соціального   розвитку Брусилівського  району за 2019 рік. 
          2. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2019рік. 
3. Про інформацію  першого заступника керівника Коростишівської місцевої прокуратури щодо результатів діяльності прокуратури на території Брусилівського району  за   2019 рік.
          4.Про внесення змін  до Програми фінансового забезпечення функціонування Брусилівської районної державної адміністрації для виконання та реалізації повноважень, делегованих Брусилівською районною радою на 2019-2020 роки.
           5.Про затвердження Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних із реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг місцевого значення в Брусилівському районі Житомирської області на 2020-2022 роки.
6. Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік.
        7.Про внесення змін до Програми реалізації сімейної, гендерної політики в Брусилівському  районі на 2020 рік.
          8.Про внесення змін до Програми   запобігання, протидії домашньому насильству та торгівлі людьми  на 2020 рік.
          9.Про припинення діяльності юридичної особи «Романівська ЗОШ І-ІІ ступенів  Брусилівського району Житомирської області» шляхом ліквідації.
          10.Про припинення діяльності юридичної особи «Долинівської ЗОШ І ступеня Брусилівського району Житомирської області» шляхом ліквідації.
        11.Про затвердження  присяжних у Брусилівському районному  суді  Житомирської області.
        12. Про звернення депутатів  Брусилівської районної ради. 
        13. Про звернення депутатів Брусилівської районної ради до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства щодо масової вирубки лісу на території Брусилівського району Житомирської області.
        14. Про звернення депутатів  Брусилівської районної ради    до Президента України, Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.
         15.Про звернення депутатів Брусилівської районної ради до Коростишівської ДПІ Житомирського управління ГУ ДФС у Житомирській області.
        16. Про звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України, Міністра охорони здоров’я, голови комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, голови Житомирської обласної державної адміністрації, голови Житомирської обласної ради щодо включення КНП «Брусилівcька лікарня»  до переліку опорних лікарень Житомирського госпітального округу.
В обговоренні першого питання взяли участь Головні лікарі двох медичних закладів району,проїгнформували депутатів стосовно перспектив розвитку медицини  в умовах медичної реформи.
На сесії були присутні активісти ГО «Євросила»,піднімали питання вирубки лісів в країні та в Брусилівському районі зокрема.
На пленарному засіданні звітував і заступник прокурора Коростишівської місцевої прокуратури Гордієнко С.В.,теж мав ряд питань від небайдужих депутатів.
Тексти звернень ,які прийняті депутатами,будуть опубліковані на сайті ради та в місцевій пресі.
Ви тут: Головна СЕСІЯ РАДИ