Раді вітати Вас на сторінках сайту

 

Мій рідний край ,моя земля
Велика, превелика...


Раді вітати Вас на сторінках сайту Брусилівської районної ради.

 Дотримуючись діючого інформаційного законодавства, намагатимемося висвітлювати цікаві події з життя нашої Брусилівщини, даючи відповідь на виклики часу, та звернення громадян. Будемо вдячні, за те що Ви відвідуєте нашсайт. Нехай хвилини інформаційного спілкування принесуть читачам тільки задоволення.

 

Голова ради Ніна Рафальська

 

 

Бюджет прийнято!!!

yjh
yty
ccc

 

 

19 грудня відбулася 35 сесія Брусилівської районної ради 7 скликання. На порядок денний винесено ряд питань,головне з яких БЮДЖЕТ на 2020рік.при формуванні бюджету враховані всі бюджетоутворюючі чинники-це зайнятість населення на території Ставищенської сільської ради та робота реєстраторів Брусилівської районної державної адміністрації.Планується надходження   податку від доходів фізичних осіб  та надходження за надання послуг за реєстрацію майнових  та юридичних прав.Сума плану-3069 тис грн. Витрати  будуть спрямовані на 

утримання районної ради,закладів освіти,культури та на надання матеріальних допомог громадянам нашого району.На сесії прийнято ряд програм, та план роботи районної ради на  перше півріччя 2020 року.Порядок денний сесії був наступним:

1. Про Програму соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та операції Об'єднаних сил, членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції та операції Об'єднаних сил, внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції та операції Об'єднаних сил  на територію Брусилівського у 2020 році.
2. Про районну цільову Програму реалізації сімейної, гендерної політики в Брусилівському районі на 2020 рік.
3. Про районну цільову Програму запобігання, протидії домашньому  насильству та торгівлі   людьми на 2020 рік.
4. Про встановлення вартості харчування дітей та розміру плати для батьків у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах району у 2020 році.
5. Про Програму забезпечення депутатської діяльності на 2020 рік.
6. Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.
7. Про районний бюджет Брусилівського району на 2020 рік.
8. Про план роботи районної   ради на І півріччя 2020  року.
9. Про підтримку звернення депутатів Чернігівської районної ради Чернігівської області. 
10. Різне.

 

 ГОЛОВНЕ меню

Ви тут: Головна Бюджет прийнято!!!