Раді вітати Вас на сторінках сайту

 

Мій рідний край ,моя земля
Велика, превелика...


Раді вітати Вас на сторінках сайту Брусилівської районної ради.

 Дотримуючись діючого інформаційного законодавства, намагатимемося висвітлювати цікаві події з життя нашої Брусилівщини, даючи відповідь на виклики часу, та звернення громадян. Будемо вдячні, за те що Ви відвідуєте нашсайт. Нехай хвилини інформаційного спілкування принесуть читачам тільки задоволення.

 

Голова ради Ніна Рафальська

 

 

В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ НОВИЙ ОЧІЛЬНИК ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

DSC 2384
У місті Олевськ Житомирської області 12 серпня Президент України Володимир Зеленський представив активу області новопризначеного голову обласної державної адміністрації Віталія Бунечка та провів нараду щодо незаконного видобутку бурштину.
 
Зазначимо, що перед нарадою Президент України оглянув з гвинтокрила території, де видобувають бурштин і те, в якому стані вони знаходяться.
 
Глава держави наголосив, що проблема незаконного видобутку бурштину набула масштабу екологічного лиха, тисячі гектарів земель перетворено на пустелю.
Володимир Зеленський зазначив, що, згідно з його інформацією, обсяг чорного ринку бурштину експерти оцінюють у 500 млн доларів на рік, а загальний масштаб втрат держави – десятки мільярдів гривень.
 
Але водночас у статистиці правоохоронних органів – лише невеликі штрафи для старателів.
 
Участь у нараді взяли голова обласної ради Володимир Ширма, Голова Національної поліції України Сергій Князєв, народні депутати України,  депутати обласної ради, керівники силових структур області, голови районних рад, райдержадміністрацій.
 
В ході наради новопризначений голова облдержадміністрації Віталій Бунечко виступив з ініціативою провести аудит у всіх держлісгоспах області.
Ви тут: Головна В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ НОВИЙ ОЧІЛЬНИК ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ